نامه طلبه عدالتخواه نبریزی به رییس جمهور: امواج جنایت های فرهنگی صهیونیسم در آذربایجان را تحمل نخواه
"عماریون"- دولت آذربایجان طبق طرح و برنامه سازمان موساد طی دهن کجی به همه ادیان الهی در صدد برگزاری رژه همجنس گرایان می باشد. این اقدام علاوه بر اینکه در نظر کارشناسان به نوعی اقدام علیه انقلابهای منطقه ای می باشد ، از نظر بعد فرهنگی و تربیتی نیز آثار مخربی خواهد داشت. دولت های روسیه و ارمنستان نیز تدابیری برای جلوگیری از واردات این سم فرهنگی در نظر گرفته اند که متاسفانه هیچ خبری از برنامه های دولت کشورمان در این راستا نشده اشت.
اخیرا حجت الاسلام روح الله بجانی طی نامه ای به الهام علی اف رییس جمهور آذربایجان ضمن تهدید وی به تبدیل کنسولگری اش به دفتر حزب اسلامی آدر بایجان خواستار تجدید نظر الهام شده است.
نامه وی بنوعی در محافل سباسی و اجتماعی کشور آذربایجان بازتاب گسترده ای داشته است. بطوری که برخی شبکه های ماهواره ای و سایت ها به تخریب نویسنده نامه پرداخته اند از سویی نیز تحلیلگران نیز به تحلیل این نامه پرداخته اند.
طلبه تبریزی در ادامه اقدامات خود طی نامه ای به رییس جمهور کشورمان خواستار ورود به این دهن کجی صهیونیستی به ادیان الهی شده است.
متن نامه به شرح زیر است:

هوالعزیز
جاوید الاثر حاج احمد منوسلیان: در هر کجای جهان که لااله الا الله گفته شود مرز اسلامی ماست.

جناب آقای دکتر احمدی نژاد رییس جمهور محترم ایران اسلامی

سلام علیکم
با تسلیت ایام شهادت حضرت رهرا (سلام الله علیها) چنانچه مطلع هستید دولت صهیونیستی آذربایجان در نظر دارد ؛ ششم خرداد1391 با برگزاری رژه همجنس بازان به همه ادیان الهی و اسلام در دومین کشور شیعه جهان ، اهانت و هتاکی نماید. بنده طی نامه ای به این برده حلقه به گوش نتانیاهو نیز هشدار دادم که چنین غلط فاحشی را انجام ندهد . اگر خدایی ناکرده انجام دهد و الله قسم ما مردم تبریز این کنسولگری را تعطیل خواهیم کرد و حزب اسلامی را جایگزین.
با عنایت به شهرت جنابعالی به صهیونیست ستیزی از جنابعالی انتظار داریم تا با این برده صهیونیسم کار را یکسره نمایید.
اما چناچه قسم یاد کرده ام اگر این رژه برگزار گردد ما نیز با تسخیر لانه حاسوسی اسرائیل در تبریز هتک حرمت هتاکین به ادیان الهی را خواهیم کرد.
آقای رییس جمهور من خیلی آرزو داشتم تا این سینه ام با گلوله های تفنگ داران صهیونیسم شکافته شود. اما اگر در راه مبارزه با صهیونیسم لازم باشد تا سینه ام با گلوله های تفنگ داران کشور خودم شکافته شود باز باکی ندارم و برای شکستن احترام هتاکین به اسلام جاضرم خونم ریخته شود. حتی بدانید اگر پلیس را مکلف کنید تا امنیت آن لانه جاسوسی را تامین نماید پس بدانید که اگر با ریخته شدن خون من آنان به تکلیف خود عمل نمایند بنده باز به تکلیفم عمل خواهم کرد . باید بدانید که در دو صورت این اقدام صورت نمی پذیرد یا اینکه این رژه برگزار نگردد یا اینکه بنده در این راه کشته شوم.
تنها هم بمانم تنها مبارزه خواهم کرد و تاریخ نخواهد نوشت که در دوران غیبت امام دوازدهم شیعیان در بیخ گوش مملکت شیعیان رهروان قوم منحرف لوط با غرور آفرینی خود به مصاف خدا رفتند و هیچ کسب پیدا نشد تا از ناموس خدا دفاع بکند . لااقل بنویسند که یک طلبه با خون خود نوشت شما بیجا می کنید علیه ادیان خدا رژه می روید.

بیاری خدای توانا
سرباز مستقل اسلام
روح الله بجانی
+ نوشته شـــده در شنبه بیست و ششم فروردین ۱۳۹۱ساعــت17:35 تــوسط مهاجر |